www.mnd.pl
facebook profile

LETNIE SPOTKANIE - tym razem w Krakowie!
Dodano 02 Lipiec 2014

W jego ramach zaprezentowany będzie wykład "Fizjoterapia w SLA", zorganizuje go Reha+ - jeden z najlepszych ośrodków szkolenia fizjoterapeutów w Polsce. Odbędzie się też prezentacja sprzętu ortopedycznego pomocnego w codziennym życiu chorych. W przerwach będzie można za darmo skonsultować się ze specjalistami m.in. neurologiem. Najważniejsza jednak będzie możliwość poznania się ludzi dotkniętych dramatem SLA, czyli chorych, ich rodzin, znajomych, lekarzy, czy fizjoterapeutów. Jesteśmy rozproszeni po całym kraju, dlatego dobrze będzie uda nam się spotkać, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami oraz pomysłami.

Rozumiemy, że dla wielu osób przyjazd na to spotkanie byłby niemożliwy z powodów finansowych, dlatego osoby, które chciałyby przyjechać, a mają trudności materialne, proszone są o kontakt ze stowarzyszeniem (mnd-sla@wp.pl). Udzielimy wsparcia w granicach naszych możliwości finansowych, rozpatrując każda prośbę indywidualnie.

Chętnych, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu prosimy o zapowiedzenie się choćby krótkim mailem, tak abyśmy mogli odpowiednio się przygotować.

Dziękujemy i zapraszamy!Komentarze...
SLA
dreamfloorstudio.com        
MND