www.mnd.pl
facebook profile

Nasza pomoc i zbiórka 1% podatku na konkretnego chorego
Dodano 07 Luty 2016

Przebieg zbiórki na indywidualnych chorych


- Do 30.04.2016 r. należy zawrzeć umowę ze Stowarzyszeniem. Jej wzór znajduje się w załączniku do tej wiadomości na forum: http://mnd.pl/1procent.php lub otrzymacie go pisząc do nas na adres: mnd-sla@wp.pl. Należy ją wydrukować, wypełnić i podpisać w dwóch egzemplarzach, które trzeba wysłać na nasz adres. Jeden z nich podpisany przez nas odeślemy.

- Namawiając ludzi do przekazania nam 1% podatku należy zaznaczyć, aby w zeznaniu podatkowym wskazywali jako cel szczegółowy imię i nazwisko chorego, któremu chcą pomóc. Zacznij zbierać już teraz 1% podatku, a umowę doślesz później! Nie trać cennego czasu!

- Od 1.09 do 1.10.2016 r. chory, który podpisał umowę ma wysłać na nasz adres aktualne zaświadczenie lekarskie oraz kopię wypisu ze szpitala z rozpoznaniem.

- Do 15.12.2016 r. Stowarzyszenie przekaże należne choremu pieniądze wraz ze szczegółowym rozliczeniem, jeśli dopełniono wymaganych umową formalności.

 

Możemy przesłać projekty ulotek do druku we własnym zakresie! Dzięki temu grafik z drukarni będzie mógł dopisać imię i nazwisko chorego jako cel szczegółowy.

Zachęcamy i z góry dziękujemy za pomoc!Komentarze...
SLA
dreamfloorstudio.com        
MND