Zbiórka 1% podatku zakończona – zapraszamy za rok!

Zaczęty przez mnd.pl, 23 Maj 2012, 13:32:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Już po raz trzeci nasze Stowarzyszenie zbierało 1% podatku dochodowego. Zbiórka  za 2011 r. zakończyła się 30 kwietnia. Wszystkim zaangażowanym w zachęcanie podatników do przekazania nam 1% podatku bardzo mocno dziękujemy! Wiele osób nie tylko z kręgu chorych i ich rodzin zaangażowało się w pomoc i mamy nadzieję, że przyniesie to efekty w postaci większej ilości funduszy na naszą działalność.

Ze względu na kalendarz podatkowy w Polsce, dopiero jesienią będziemy mieli pełne informacje na temat zebranych pieniędzy i środki na koncie. Z doświadczenia poprzednich lat należy uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż pieniądze wpłyną i dostaniemy rozliczenie z urzędu skarbowego. Dzięki niemu będziemy wiedzieć ile pieniędzy podatnicy przekazali na konkretnego chorego. Na pewno poinformujemy o wszelkich nowych wiadomościach dotyczących tegorocznej zbiórki 1% podatku na naszej stronie internetowej www.mnd.pl Zapraszamy!

Zachęcamy do pomocy naszemu Stowarzyszeniu za rok!

 Paweł Bała


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1337772762&archive=&start_from=&ucat=&